Leaflet Layers (1.1.1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Module
et: Moodul

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Styles
et: Stiilid

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Weight for @title
et: @title kaal
