Leaflet Layers (1.1.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Version
hi: संस्करण

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Format
hi: प्रारूप

en: ID
hi: आईडी

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
