Leaflet Layers (1.1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Version
ja: バージョン

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Format
ja: フォーマット

en: Module
ja: モジュール

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Transparent
ja: 透過

en: Uppercase
ja: 大文字

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Attribution
ja: 表示(Attribution)

en: About
ja: アバウト

en: Styles
ja: スタイル

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
