Leaflet Layers (1.1.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी
