Leaflet Layers (1.1.2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Version
ar: النسخة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Module
ar: الوحدة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
