Leaflet Layers (1.1.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Version
is: Útgáfa

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni

en: Module
is: Eining

en: Uppercase
is: Hástafa

en: About
is: Um
