Leaflet Layers (1.1.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Version
os: Верси

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
