Leaflet Layers (1.1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்
