Leaflet Layers (1.1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Version
te: సంచిక

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Format
te: ఆకృతి

en: About
te: గురించి
