Leaflet Layers (1.1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
