Leaflet Layers (1.1.3) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Enabled
it: Attivato

en: Version
it: Versione

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Format
it: Formato

en: Module
it: Modulo

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Transparent
it: Trasparente

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Opacity
it: Opacità

en: Styles
it: Stili

en: Custom label
it: Etichetta personalizzata

en: Weight for @title
it: Peso per @title
