Leaflet Layers (1.1.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
