Leaflet Layers (1.1.3) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Version
pl: Wersja

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Module
pl: Moduł

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Maximum zoom
pl: Maksymalne powiększenie

en: Minimum zoom
pl: Minimalne powiększenie

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Attribution
pl: Autorstwo

en: About
pl: O stronie

en: Subdomains
pl: Subdomeny

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Zoom Control
pl: Sterowanie przybliżeniem

en: Base layers
pl: Warstwa podstawowa

en: Layers
pl: Warstwy

en: Styles
pl: Style

en: Custom label
pl: Własna etykieta

en: Overlay layers
pl: Warstwy nakładek

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Layer Type
pl: Rodzaj warstwy

en: Base Layer
pl: Podstawowa warstwa
