Leaflet Layers (1.1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Format
sl: Oblika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
