Leaflet Layers (1.1.4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ
