Leaflet Layers (1.1.4) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Module
bn: মডিউল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
