Leaflet Layers (1.1.4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Version
el: Έκδοση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: Module
el: Μονάδα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Styles
el: Στυλ

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
