Leaflet Layers (1.1.4) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Enable
es: Activar

en: Enabled
es: Activado

en: Version
es: Versión

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Format
es: Formato

en: Module
es: Módulo

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Maximum zoom
es: Zoom máximo

en: Minimum zoom
es: Zoom mínimo

en: Transparent
es: Transparente

en: Uppercase
es: Mayúsculas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Attribution
es: Atribución

en: About
es: Acerca de

en: Opacity
es: Opacidad

en: Zoom Control
es: Control de zoom

en: Base layers
es: Capas base

en: Layers
es: Capas

en: Styles
es: Estilos

en: Custom label
es: Etiqueta personalizada

en: Overlay layers
es: Capas superpuestas

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
