Leaflet Layers (1.1.4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
