Leaflet Layers (1.1.4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: Module
lv: Modulis

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Layers
lv: Slāņi

en: Styles
lv: Stili

en: Weight for @title
lv: Svars @title
