Leaflet Layers (1.1.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
