Leaflet Layers (1.1.4) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Module
az: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Styles
az: Üslublar
