Leaflet Layers (1.1.5) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
