Leaflet Layers (1.1.5) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Module
da: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Maximum zoom
da: Maksimum zoom

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Uppercase
da: Store bogstaver

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Custom label
da: Tilpasset etiket

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
