Leaflet Layers (1.1.5) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: توضیحات

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Version
fa: نسخه

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: ID
fa: شناسه

en: Module
fa: ماژول

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Styles
fa: استایل ها

en: Weight for @title
fa: وزن @title
