Leaflet Layers (1.1.5) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: Module
he: מודול

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Layers
he: שכבות

en: Styles
he: סגנונות

en: Custom label
he: תווית מותאמת אישית

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
