Leaflet Layers (1.1.5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Version
hr: Inačica

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: Module
hr: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Styles
hr: Stilovi

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
