Leaflet Layers (1.1.5) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: Module
lt: Modulis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: Weight for @title
lt: @title svoris
