Leaflet Layers (1.1.5) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Description
pt: Descrição

en: Enable
pt: Habilitar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Version
pt: Versão

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Format
pt: Formato

en: Module
pt: Módulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Transparent
pt: Transparente

en: Uppercase
pt: Maiúsculo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Opacity
pt: Opacidade

en: Base layers
pt: Camadas base

en: Styles
pt: Estilos

en: Custom label
pt: Rótulo personalizado

en: Overlay layers
pt: Camadas sobrepostas

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
