Leaflet Layers (1.1.5) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Enabled
ru: Включено

en: Version
ru: Версия

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Format
ru: Формат

en: Module
ru: Модуль

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Maximum zoom
ru: Максимальный масштаб

en: Minimum zoom
ru: Минимальный масштаб

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: Uppercase
ru: Верхний регистр

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Attribution
ru: Атрибуция

en: About
ru: Информация

en: Opacity
ru: Прозрачность

en: Enable dragging
ru: Разрешить перетаскивание

en: Zoom Control
ru: Панель масштаба

en: Base layers
ru: Базовые слои

en: Layers
ru: Слои

en: Styles
ru: Стили

en: Custom label
ru: Собственная метка

en: Overlay layers
ru: Слои наложений

en: Weight for @title
ru: Вес @title
