Leaflet Layers (1.1.4) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Module
sv: Modul

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Maximum zoom
sv: Största zoom

en: Minimum zoom
sv: Minsta zoom

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Uppercase
sv: Versaler

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Custom label
sv: Anpassad etikett

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Geofield
sv: Geofält

en: On by default
sv: Aktiverad som standard
