Leaflet Layers (1.1.5) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Version
th: รุ่น

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Styles
th: ลักษณะ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
