LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
