LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Groups
ar: مجموعات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
