LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina
