LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
