LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Email
bn: ইমেইল
