LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Groups
bs: Grupe

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
