LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Groups
cs: Skupiny

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Percentage
cs: Procenta

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
