LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Groups
es: Grupos

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Changed
es: Modificado

en: Percentage
es: Porcentaje

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: REST export
es: Exportacion REST
