LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Groups
et: Grupid

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: REST export
et: REST eksport
