LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: REST export
fi: REST vienti
