LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Groups
is: Hópar

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Percentage
is: Prósenta

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
