LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Groups
jv: Kelompok

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
