LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ
