LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
