LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە
