LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Groups
lt: Grupės

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Percentage
lt: Procentas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
