LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Groups
oc: Gropes

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
