LearnerActivities (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
